Англійська мова

Англійська мова для малюків

Дитячий центр запрошує на цікаві заняття самих маленьких діток.

Дітки навчаються через гру, пісні, римівки, віршики. Гра активно задіює уяву дитини, і таким чином активізується дитяча пам’ять. Малюки мимоволі запам’ятовують короткі фрази,слова, поповнюючи свій словниковий запас.

На заняттях викладач використовує яскравий наочний матеріал.

Вивчаються такі теми як «Моя сім’я», «Погода», «Іграшки», «Транспорт» тощо. Кожне заняття цілеспрямоване, відповідає темі, яка вивчається 5-6 занять.

Авторська методика, адаптована під психологію і вік дитини, а також індивідуальний підхід до кожного – дають добрі результати і закладають міцну основу знань на майбутнє. Запорука успіху – виконання простих домашніх завдань і співпраця батьків і вчителя.

Англійська мова для дошкільнят

Правильно закласти основу знань – не легка задача, тому викладачі дитячого центру мають власну методику, розроблену на основі досвіду.

На уроках використовуються аудіо та відео матеріали, підручники видавництва Longman, National Geographic, Cambridge, MMPublications.

Відвідуючи заняття, ваша дитина: - навчиться будувати прості речення та правильно вимовляти слова; - зможе читати і писати прості слова; - матиме активний лексичний запас слів.


Грамотні педагог, авторська методика, заснована на синтезі сучасних методик, адаптована під психологію і вік дитини, і індивідуальний підхід до кожного, - дають добрі результати і закладають міцну основу знань на майбутнє!